Wyjątkowe miejsce dla biznesu

Warsztatom odbywającym się w drugim dniu EKMP po raz pierwszy towarzyszyć będą kameralne targi, podczas których prezentowane będą usługi i produkty dedykowane pracodawcom, którzy w ramach swojej działalności delegują pracowników.

Czytaj więcej

WARSZTATY z ekspertami

W czasach, gdy zmiany postępują coraz szybciej, właściciele i zarządy firm nie mogą pozwolić sobie na ograniczenie swojej aktywności wyłącznie do bieżącego zarządzania. Muszą bacznie obserwować otoczenie, by móc na czas reagować na zmiany zachodzące nie tylko na rynku pracy, ale również w otoczeniu politycznym i prawnym na szczeblu europejskim i krajowym.

Dlatego już po raz piąty, specjalnie dla pracodawców w drugi dzień Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy organizujemy warsztaty, które prowadzą wybitni specjaliści z Polski, Francji i Niemiec.

TARGI PRODUKTÓW I USŁUG

Po raz pierwszy odbywającym się w drugim dniu warsztatom towarzyszyć będą kameralne targi, podczas których prezentowane będą usługi i produkty dedykowane pracodawcom, którzy w ramach swojej działalności delegują pracowników. Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące usługi doradcze, konsultingowe, rozwiązania informatyczne i logistyczne czy systemy ułatwiające procesy rekrutacji.

Kontakt dla wystawców:
magdalena.zglobica@ekmp.pl

rozwiązania faktycznych problemów

Zarejestrowanych uczestników EKMP zachęcamy do opisania swojego problemu prawnego lub przesłania pytania wybranemu prawnikowi lub ekspertowi. Pytanie lub opis problemu powinno być precyzyjne i dotyczyć konkretnego zagadnienia prawnego. Odpowiedzi udzielane będą podczas warsztatów. Dzięki pytaniom zadawanym przez uczestników warsztaty mają szczególnie praktyczny wymiar.