logo-ekmp-pl logo-ekmp-pl--small

Cennik i Rejestracja

Zapraszamy do wzięcia udziału w największym wydarzeniu w Europie na temat delegowania pracowników.

Czytaj więcej

W pierwszym dniu Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy tradycyjnie odbywa się sesja plenarna, podczas której patrzymy na tematykę mobilności pracy i swobody świadczenia usług w Unii Europejskiej od strony politycznej i naukowej. W tym roku gościem pierwszego dnia Kongresu będzie m.in. minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Współorganizatorami tej części EKMP są Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Uczestnictwo w sesji plenarnej jest bezpłatne (liczba miejsc ograniczona). Wydarzeniem towarzyszącym jest Wioska Ekspertów, w której uczestnicy mają możliwość indywidualnej konsultacji z ekspertami, prawnikami i przedstawicielami Partnerów EKMP. Wieczorem w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się bankiet, a po nim zapraszamy na afterparty do pobliskiego Forum Przestrzenie.

Drugi dzień Kongresu wypełniają praktyczne warsztaty dedykowane przedsiębiorcom i pracownikom firm świadczących usługi na rynku europejskim. Warsztaty poprowadzą uznani prawnicy i eksperci z Polski i krajów przyjmujących. Jak co roku jeden z warsztatów poprowadzi ekspert z Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Szczegółowy cennik uczestnictwa znajduje się poniżej. W drugim dniu Kongresu odbędzie się także Dialog Obywatelski z europejską komisarz ds. rynku wewnętrznego i usług Elżbietą Bieńkowską. Współorganizatorem tej części Kongresu jest Komisja Europejska, a udział w niej jest bezpłatny. Zapraszamy!

Dzień 1
Czwartek, 14 marca 2019

Centrum Kongresowe ICE Kraków

9:00 - 18:00

Sesja plenarna

Sesja plenarna ma charakter polityczny i naukowy. Jest okazją do pozyskania wiedzy „z pierwszej ręki” na temat nowych zasad delegowania pracowników. Wystąpią czołowi europejscy politycy i urzędnicy, naukowcy specjalizujący się w dziedzinie mobilności pracy oraz przedstawiciele środowisk pracodawców i pracowników.

udział bezpłatny

20:00 - 23:00

Wieczorny bankiet

Zapraszamy do udziału w uroczystym bankiecie z widokiem na Wawel w Centrum Kongresowym ICE. Najwytrwalszych zapraszamy także na afterparty do pobliskiego Forum Przestrzenie.

0 lub 200 zł netto*

* Udział bezpłatny dla przedstawicieli administracji publicznej i Członków IMP. Udział w bankiecie gratis przy wykupieniu pakietu dla 5 uczestników; cena nie zawiera podatku VAT (23%).

Dzień 2
Piątek, 15 marca 2019

Centrum Kongresowe ICE Kraków

9:00 - 18:30

Praktyczne warsztaty dla biznesu

Drugi dzień Kongresu wypełniają praktyczne warsztaty dla biznesu, które prowadzą wybitni eksperci i prawnicy z praktyką w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Warsztaty oparte są w dużej mierze na konkretnych przykładach, analizie przepisów i orzeczeń sądowych.

Cena RegularnaRejestracja do 28 lutego Cena Last minuteRejestracja od 1 marca
Prywatne przedsiębiorstwa 1600 PLN netto* 1800 PLN netto*
Kolejna osoba z tej samej firmy 1200 PLN netto* 1400 PLN netto*
Prywatne firmy - pakiet 5 osób 6000 PLN netto*
+ udział w bankiecie gratis
7000 PLN netto*
+ udział w bankiecie gratis
Członkowie Inicjatywy Mobilności Pracy 800 PLN netto* 800 PLN netto*
Członkowie organizacji partnerskich** rabat 20% rabat 20%
Pracownicy naukowi 300 PLN netto* 400 PLN netto*
Administracja publiczna(liczba miejsc ograniczona) udział bezpłatny udział bezpłatny
Cena RegularnaRejestracja do 28 lutego
Prywatne przedsiębiorstwa 1600 PLN netto*
Kolejna osoba z tej samej firmy 1200 PLN netto*
Prywatne firmy - pakiet 5 osób 6000 PLN netto*
+ udział w bankiecie gratis
Członkowie Inicjatywy Mobilności Pracy 800 PLN netto*
Członkowie organizacji partnerskich** rabat 20%
Pracownicy naukowi 300 PLN netto*
Administracja publiczna(liczba miejsc ograniczona) udział bezpłatny
Cena Last minuteRejestracja od 1 marca
Prywatne przedsiębiorstwa 1800 PLN netto*
Kolejna osoba z tej samej firmy 1400 PLN netto*
Prywatne firmy - pakiet 5 osób 7000 PLN netto*
+ udział w bankiecie gratis
Członkowie Inicjatywy Mobilności Pracy 800 PLN netto*
Członkowie organizacji partnerskich** rabat 20%
Pracownicy naukowi 400 PLN netto*
Administracja publiczna(liczba miejsc ograniczona) udział bezpłatny

*Ceny nie zawierają podatku VAT (23%).
**Organizacje partnerskie: Business Centre Club, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Klub Integracji Europejskiej, Konfederacja Lewiatan, OKAP, Polska Izba Gospodarcza w Niemczech, Polskia Izba Handlowa w Holandii, Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji, Polskie Forum HR, Pracodawcy RP, Przedsiębiorcy.pl, UNI-BUD, VHBP, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

10:30 - 11:45

Dialog Obywatelski

Dialog Obywatelski będzie mieć formę publicznej debaty z europejską komisarz ds. rynku wewnętrznego i usług Elżbietą Bieńkowską. Każdy uczestnik może zadać pytanie, zgłosić swoje uwagi czy wypowiedzieć się na temat polityki unijnej.

udział bezpłatny

Rejestracja uczestników

Joanna Jankowska
Biuro Komitetu
Organizacyjnego VI EKMP
+48 668 681 945
rejestracja@ekmp.pl

Warunkiem udziału w sesji plenarnej i w Dialogu Obywatelskim jest wcześniejsza rezerwacja miejsc za pośrednictwem internetowego formularza rejestracyjnego, który będzie dostępny niebawem. Liczba miejsc jest ograniczona. Zakup biletu wstępu na praktyczne warsztaty w drugim dniu Kongresu gwarantuje uczestnictwo w bezpłatnych częściach Kongresu. Organizator zapewnia tłumaczenie w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim w trakcie sesji plenarnej w pierwszym dniu Kongresu. W drugim dniu zapewniamy tłumaczenie wszystkich paneli i warsztatów na język polski oraz tłumaczenie wybranych paneli i warsztatów na język angielski i niemiecki. Kongres jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Opłaty są w całości przeznaczone na pokrycie wydatków organizacyjnych oraz na cele statutowe Stowarzyszenia Inicjatywa Mobilności Pracy. Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy jest płatnikiem podatku VAT. Zasady i warunki udziału znajdują się w Regulaminie. Do zobaczenia w Krakowie!