Aktualności

12 listopada 2017

Deloitte partnerem V EKMP

Partnerem V EKMP jest Deloitte – wiodąca międzynarodowa firma realizująca profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz porad prawnych. Zespół Deloitte pracujący w polskich biurach liczy obecnie ponad 2500 specjalistów z różnych dziedzin. W skali globalnej firma zatrudnia ponad 260 tysięcy osób w ponad 150 krajach.

Wsparcie Deloitte dla pracodawców 

W ramach Deloitte w Polsce funkcjonuje wyspecjalizowany Zespół zajmujący się podatkowymi i prawnymi aspektami zatrudnienia i oferujący wsparcie w następujących obszarach:
– Obsługa prawna w zakresie prawa pracy – jasne i zgodne z prawem zasady organizacji pracy, w szczególności zagadnienia związane z czasem pracy i systemem wynagradzania, pozwalają zapewnić właściwy klimat funkcjonowania przedsiębiorstwa.
– Doradztwo w zakresie PIT i ZUS – usługi w zakresie podatkowych aspektów zatrudnienia oraz podatku dochodowego od osób fizycznych (prawo krajowe i międzynarodowe) oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.
– Polityka antymobbingowa, która jest jednym z narzędzi zabezpieczających pracodawcę oraz chroniącym pracownika przed zjawiskiem mobbingu.
– Usługi imigracyjne – usługi związane z legalizacją w Polsce pobytu i zatrudnienia cudzoziemców spoza Unii Europejskiej, a także usługi obejmujące rejestrację na terytorium Polski pobytu obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej.
– Outsourcing (BPS) – szereg rozwiązań outsourcingowych z zakresu obsługi podatkowej, księgowej i płacowo-kadrowej. Obejmują one całkowity lub częściowy outsourcing funkcji pionu finansowego oraz czasowe oddelegowanie pracowników.

Deloitte na V EKMP

Eksperci Deloitte poprowadzą drugiego dnia dwa warsztaty: „Czy do pracy w innym kraju UE można wysłać pracowników poza Dyrektywą 96/71/WE? Alternatywne formy kierowania do pracy za granicą” (mec. P. Stobiński i mec. M. Sękowski) oraz „Wysyłam pracownika za granicę – 7 ważnych kroków. Praktyczne rozwiązania w zakresie dokumentacji, zasad opodatkowania i rozliczania wybranych świadczeń” (Łukasz Lubicz).

Rejestracja na drugi, biznesowy dzień V EKMP jest jeszcze możliwa tutaj.

Francja w awangardzie państw walczących z (nielegalnym?) delegowaniem pracowników - warsztat w 2. dniu EKMP

Poprzedni post

Warsztaty eksperckie z KPMG - Partnerem Merytorycznym V EKMP

Następny post