Aktualności

12 marca 2019

Już za 3 dni Dialog Obywatelski z Elżbietą Bieńkowską

Już w najbliższy piątek 15 marca o godzinie 13:00 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się Dialog Obywatelski z Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, przedsiębiorczości i MŚP Elżbietą Bieńkowską.

Dialog Obywatelski jest jednym z wydarzeń towarzyszących VI edycji Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy. Spotkanie ma formę sesji pytań i odpowiedzi, której moderatorem jest red. Maciej Zakrocki (TOK FM). Jego tematem będzie przyszłość rynku wewnętrznego i swobody świadczenia usług w Unii Europejskiej. 

Tematyka

Elżbieta Bieńkowska jest komisarzem, odpowiedzialnym m.in. za aktualizowanie strategii na rzecz ukończenia procesu tworzenia jednolitego rynku towarów i usług i zniesienie utrzymujących się przeszkód, to szansa na poszerzenie swojej wiedzy na temat zadań Komisji w tym zakresie, zadanie pytań na temat jej działalności i programów w zakresie wspierania przedsiębiorczości i sektora MŚP, jak również rozmowę na temat przyszłości i rozwoju rynku wewnętrznego UE. Sesja skupiać się będzie wokół zadań komisarz oraz bieżących kwestii i przyszłości delegowania pracowników i swobody świadczenia usług w Unii Europejskiej w kontekście rynku wewnętrznego. Niemniej jednak pytania dotyczyć mogą również zadań, kompetencji i działalności całej Komisji Europeskiej.

Więcej informacji na temat zadań Komisji Europejskiej w zakresie rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP:

Kiedy i gdzie?

Dyskusja odbędzie się w piątek 15 marca 2019 r. w godzinach 13-14:00 w zespole sal konferencyjnych w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie (Sala Podgórze, III p., wejście od strony hotelu Park Inn). Spotkanie będzie prowadzone w jęz. Polskim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na języki angielski i niemiecki.

Jak się zapisać?

Udział w Dialogu Obywatelskim jest całkowicie bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie TUTAJ.  W razie pytań zachęcamy do kontaktu z biurem organizacyjnym.

MZ

CRIDO na EKMP - konsultacje w Wiosce Ekspertów i warsztaty

Poprzedni post

Zadaj pytanie Ekspertom EKMP!

Następny post