Kongres odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Ciekawa architektura oraz dogodne położenie obiektu zadecydowały o jego wyborze na kolejną edycję Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy. Otwarte w 2014 roku Centrum Kongresowe ICE jest jedną z najbardziej nowoczesnych i prestiżowych lokalizacji kongresowych nie tylko w Krakowie, ale także w Polsce. Mamy nadzieję, że uczestnicząc w naszym spotkaniu będziecie Państwo mogli sami ocenić jego funkcjonalność.

Centrum Kongresowe ICE Kraków spełnia najwyższe standardy organizacji wydarzeń – kongresów, konferencji, spotkań biznesowych i wystaw oraz rozmaitych wydarzeń kulturalnych, jak koncerty, spektakle teatralne i baletowe. Przeszklone foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu czy organiczny dizajn to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że ICE powinien znaleźć się na liście miejsc, które trzeba odwiedzić.

ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków 30-302
www.icekrakow.com
 
Zdjęcia Centrum Kongresowego ICE: © Krakowskie Biuro Festiwalowe, W. Wandzel www.wandzelphoto.com

Hotele

Q Hotel Plus Kraków****

Q Hotel Plus Kraków to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum Krakowa. Położony jest tuż przy ICE Kraków Congress Centre oraz przy siedzibie Krakowskiego Biura Festiwalowego i stanowi doskonałe dopełnienie całego tego terenu. Hotel idealnie wpasował się w architekturę otoczenia dzięki wykorzystanym w nim nowoczesnym technikom i rozwiązaniom.

ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków, tel. +48 12 333 40 20
www.qhotels.pl

Hotel Poleski***

Położony nad samym brzegiem Wisły, vis-à-vis Wzgórza Wawelskiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE. Z okien hotelu i z tarasu widokowego rozciąga się widok na Zamek Królewski na Wawelu.

ul. Sandomierska 6, 30-301 Kraków, tel. +48 12 260 54 05
www.hotelpoleski.pl

Jak dojechać