Kongres odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Otwarte w 2014 roku Centrum Kongresowe ICE jest jedną z najbardziej nowoczesnych i prestiżowych lokalizacji kongresowych nie tylko w Krakowie, ale także w Polsce. Mamy nadzieję, że uczestnicząc w naszym spotkaniu będziecie Państwo mogli sami ocenić jego funkcjonalność.

Centrum Kongresowe ICE Kraków spełnia najwyższe światowe standardy organizacji wydarzeń – kongresów, konferencji, spotkań biznesowych i wystaw oraz rozmaitych wydarzeń kulturalnych, jak koncerty, spektakle teatralne i baletowe. Przeszklone foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu czy organiczny dizajn to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że ICE powinien znaleźć się na liście miejsc, które trzeba odwiedzić.

PARKING PODZIEMNY

Wjazd do parkingu znajduje się po prawej stronie od wejścia głównego, które zlokalizowane jest od strony ul. Barskiej. Po zjeździe z ulicy Marii Konopnickiej (skęt w kierunku Osiedla Podwawelskiego), prosimy o kierowanie się w prawo ulicą Barską. Goście wydarzeń odbywających się w ICE Kraków mogą korzystać również z wspomagających placów parkingowych znajdujących się w bezpośredniej okolicy Centrum Kongresowego.

ICE KRAKÓW
ul. Marii Konopnickiej 17
30-302 Kraków

www.icekrakow.pl

Zdjęcia Centrum Kongresowego ICE: © Krakowskie Biuro Festiwalowe, W. Wandzel, www.wandzelphoto.com

Rekomendowane Hotele

Novotel Kraków Centrum

Przy bulwarach Wisły z dogodnym dojściem do Zamku Królewskiego na Wawelu jak również Starego Miasta położony jest Novotel Kraków Centrum. Większość z pokoi posiada wspaniały widok na Wawel!

Specjalne ceny dla gości V EKMP (przy wypełnianiu formularza prosimy o podanie hasła VEKMP):

  • pokój 1 osobowy/standard – 280 zł
  • pokój 1 osobowy/executive – 355 zł
  • pokój 2 osobowy/standard – 310 zł

 

ul. Tadeusza Kościuszki 5, 30-105 Kraków, tel. +48 12 299 29 00
www.novotel.com/pl

Mercure Kraków Stare Miasto****

Mercure Stare Miasto jest oddalony od Rynku jak i Dworca Głównego jedynie 10 minut spacerem. Fasada hotelu, unikatowe wnętrza jak i pasja dla Gości – to właśnie to co wyróżnia ten hotel. Piękne pokoje i restauracja Winestone – to odpowiedź na potrzeby wymagającego rynku.

Specjalne ceny dla gości V EKMP (przy wypełnianiu formularza prosimy o podanie hasła VEKMP):

  • pokój 1 osobowy/standard – 340 zł
  • pokój 1 osobowy/privilege- 415 zł
  • pokój 2 osobowy/standard – 370 zł
Pawia 18 B, 31-154 Kraków, tel. : +48 12 225 11 11
www.mercure.com/pl

Q Hotel Plus Kraków****

Q Hotel Plus Kraków to nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum Krakowa. Położony jest tuż przy ICE Kraków Congress Centre oraz przy siedzibie Krakowskiego Biura Festiwalowego i stanowi doskonałe dopełnienie całego tego terenu. Hotel idealnie wpasował się w architekturę otoczenia dzięki wykorzystanym w nim nowoczesnym technikom i rozwiązaniom.

ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków, tel. +48 12 333 40 20
www.qhotels.pl

Hotel Poleski***

Położony nad samym brzegiem Wisły, vis-à-vis Wzgórza Wawelskiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE. Z okien hotelu i z tarasu widokowego rozciąga się widok na Zamek Królewski na Wawelu.

ul. Sandomierska 6, 30-301 Kraków, tel. +48 12 260 54 05
www.hotelpoleski.pl

Jak dojechać