Aktualności

8 grudnia 2018

Nagroda Złotych Spinaczy dla Inicjatywy Mobilności Pracy!

Związek Firm Public Relations po raz szesnasty wręczył Nagrody w konkursie Złotych Spinaczy, wyłaniającym najlepsze kampanie public relations w Polsce. 80-osobowe grono Jury wybrało spośród 292 nadesłanych zgłoszeń 91, które rywalizowały w drugim etapie konkursu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Rzecznik Prasowa Inicjatywy, Agnieszka Porębska, odebrała w imieniu Stowarzyszenia  srebrną statuetkę w kategorii: Public Affairs & Lobbying za kampanię „Walka o 500 tys. polskich pracowników”.

O konkursie

Konkurs Złotych Spinaczy ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich podmiotów realizujących projekty  z sektora public relations w Polsce. Celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu branży i promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych. Do grona Jury oceniającego zgłoszone projekty, co roku zapraszani są eksperci public relations, przedstawiciele świata biznesu, mediów, nauki, a także organizacji pozarządowych.

W tym roku do Komisji Konkursowej, której przewodniczył przewodniczył Olaf Krynicki, Dyrektor Komunikacji i Rzecznik Prasowy Samsung Polska, wpłynęły zgłoszenia łącznie w 34 kategoriach: 18 głównych, 3 specjalnych oraz 13 sektorowych. Projekty oceniane były w pięciu obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, realizacja, wyniki. Głosować można było poprzez dedykowaną platformę od 16 października do 23 listopada 2018 r.

Nagrody zostały rozdane 7 grudnia podczas uroczystej Gali, poprowadzonej przez Patryka Kuniszewicza.

 

Ogłaszamy datę VI EKMP: widzimy się już w marcu 2019 w Krakowie!

Poprzedni post

Wioska Ekspertów - nowe wydarzenie towarzyszące na VI EKMP

Następny post