Aktualności

8 października 2017

NOWOŚĆ: Targi dla biznesu w drugim dniu V EKMP

Wykorzystując doświadczenie z poprzednich edycji oraz opinie uczestników poprzednich edycji, w tym roku po raz pierwszy organizujemy targi dla biznesu, które odbędą się w trakcie drugiego dnia V Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy (21 listopada).

V Europejski Kongres Mobilności Pracy to wydarzenie unikatowe na skalę europejską. W tym roku już po raz piąty zgromadzi przedstawicieli wszystkich stron zainteresowanych delegowaniem pracowników m. in przedstawicieli najważniejszych instytucji UE, środowiska akademickiego, polskiego rządu, administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz właścicieli firm delegujących.

Podczas targów prezentowane będą usługi wspierające pracodawców, którzy w ramach swojej działalności delegują pracowników do innych krajów UE. Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące usługi doradcze, konsultingowe, rozwiązania informatyczne i logistyczne, czy systemy ułatwiające procesy rekrutacji.

Wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym Centrum Kongresowym ICE Kraków, nazywanym „biznesową i kulturalną wizytówką Polski”. Targi usług i produktów to niepowtarzalna okazja do pozyskania nowych partnerów biznesowych oraz odświeżenia dotychczasowych kontaktów, czy wypromowania swojej firmy również na arenie międzynarodowej. Stwarzają możliwość wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy właścicielami i kadrą zarządzającą wiodących eksporterów usług w mniej formalnej atmosferze.

Chcesz zostać wystawcą? Skontaktuj się z nami. Przyjmujemy rezerwacje na ostatnie powierzchnie.

Konkretnie o delegowaniu pracowników tylko na V EKMP

Poprzedni post

Wydelegowani. O co chodzi w sporze wokół dyrektywy o delegowaniu pracowników i czy go przegramy?

Następny post