Aktualności

21 grudnia 2018

Wioska Ekspertów – nowe wydarzenie towarzyszące na VI EKMP

Po raz pierwszy uczestnicy Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy mają możliwość indywidualnej konsultacji z ekspertami, prawnikami i przedstawicielami Partnerów EKMP.

Podczas pierwszego dnia VI EKMP (14.03.2019) powstanie Wioska Ekspertów – specjalnie wydzielona strefa, gdzie przedstawiciele biznesu mogą w kameralnej atmosferze spotkać się i porozmawiać ze specjalistami o bieżących problemach i zagadnieniach prawnych i praktycznych. Wioska to również miejsce, które umożliwia prawnikom, firmom doradczym i przedstawicielom Partnerów EKMP bezpośredni kontakt ze swoją grupą docelową – osobami, poszukującymi porad i konsultacji w ściśle określonych obszarach, związanych z prowadzoną działalnością.

Uczestnicy wydarzenia towarzyszącego mają możliwość wcześniejszego zapoznania się z dziedzinami, w których specjalizuje się dany ekspert i zarezerwowania terminu konsultacji (przez e-mail lub aplikację EKMP). Konsultacje są ograniczone czasowo do 15 minut – ich celem nie jest bowiem rozwiązanie problemu lub otrzymanie porady „od ręki”, a raczej omówienie z uczestnikiem obszarów, w których potrzebuje wsparcia i zbudowanie wstępnej relacji z ekspertem. Sam ekspert ma natomiast możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu i relacji z potencjalnymi klientami.

Dla biznesu

Tego typu koncepcja urozmaicenia EKMP powstała jako kolejne wydarzenie towarzyszące, oprócz zaprezentowanych w zeszłym roku po raz pierwszy Targów dla Biznesu, podczas których firmy oferujące rozwiązania m.in. dla przedsiębiorców świadczących usługi transgraniczne, czy dużych agencji zatrudnienia, mogły zaprezentować je uczestnikom w przyjaznej atmosferze.

Zauważyliśmy, że przedsiębiorcy chętnie korzystają z możliwości poznania tego typu ofert. Poszerzymy grono ekspertów i urozmaicimy kategorie konsultacji oferowanych uczestnikom EKMP, dając możliwość spotkania się i indywidualnej rozmowy w kameralnej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych wynajęciem stanowiska w Wiosce Ekspertów zapraszamy do kontaktu  z Komitetem Organizacyjnym EKMP, a przedsiębiorców poszukujących usług doradczych – do śledzenia informacji  na naszej stronie, w newsletterach i social mediach.

Zapraszamy!

Nagroda Złotych Spinaczy dla Inicjatywy Mobilności Pracy!

Poprzedni post

Komisja Europejska, MPiT i MSZ Współorganizatorami VI Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy

Następny post