◄ Strona główna

PL | EN

Miasto Kraków miejscem obrad o delegowaniu pracowników w ramach unijnej swobody świadczenia usług

Miasto Kraków dziękuje uczestnikom, prelegentom i organizatorom 7. Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy za ponowne wybranie grodu Kraka na miejsce obrad o delegowaniu pracowników w ramach unijnej swobody świadczenia usług.

Kraków to miasto o wyjątkowej historii i kulturze, gdzie piękno i dziedzictwo przeszłości łączą się z nowoczesnością i dynamiką współczesnego życia. Obecność kultury i tradycji można odczuć w każdym zakątku miasta, co czyni go jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących miast w Europie. Krakowski genius loci sprzyja swobodnej wymianie poglądów oraz twórczej dyskusji, która również w przypadku różnic zdań, pomaga znajdywać rozwiązania trudnych problemów.

Jesteśmy niezwykle dumni, że Kraków po raz kolejny miał okazję gościć Europejski Kongres Mobilności Pracy, a mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy mieli okazję poznać jego wyjątkowy urok i czarującą atmosferę. Podczas gali Labor Mobilis, recital Karoliny Leszko i Pawła Piątka umożliwił Państwu poczucie piękna muzycznego Krakowa, prezentując wyjątkowy repertuar Marka Grechuty, który jest nieodłącznym elementem krakowskiej kultury.

Mamy nadzieję, że EKMP spełnił Państwa oczekiwania i dostarczył wartościowej wiedzy, która pomoże Wam w rozwoju i realizacji celów. Po cichu liczymy na to, że zarówno miasto, jak i kongres pozostawiły wystarczająco duży niedosyt, by jak najszybciej wrócili tu Państwo, aby spotkać się ponownie.

Pragniemy serdecznie podziękować Ministerstwu Rozwoju i Technologii, jako współorganizatorowi pierwszego dnia Kongresu, Partnerowi Regionalnemu – Małopolsce, a także Partnerom Kongresu – firmom Fragomen oraz PCS | Littler, które okazały nieocenione wsparcie w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych w Krakowie.

©2022 | All right reserved

designed by mocio.co