◄ Strona główna

PL | EN

Podziękowanie dla uczestników za 7. edycję EKMP

Drodzy Przyjaciele,

Zespół ELMI dziękuje za to, że uczyniliście 7. Europejski Kongres Mobilności Pracy tak wspaniałym i znaczącym wydarzeniem.
To Wy, Drodzy Uczestnicy, stworzyliście atmosferę do wymiany poglądów, definiowania i rozwiązywania najbardziej złożonych problemów delegowania pracowników w ramach swobody świadczenia usług.
Miło było spotkać Państwa po czterech latach na żywo.

Jesteśmy wdzięczni naszym głównym prelegentom, Herwigowi Verschuerenowi i Henrikowi Saugmandsgaardowi Øe za ich prowokacyjne i inspirujące przemówienia, a także gościom specjalnym, Cosminowi Boiangiu, Gertrudze Uścińskiej i Józefowi Gawronowi za zwrócenie uwagi na pomocną rolę administracji na poziomie unijnym, krajowym i regionalnym.

Dziękujemy Karolinie Schiffter z PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz| Littler – Partnerowi Kongresu za „uratowanie misji Apollo 13 (z pracownikami delegowanymi na pokładzie)”.

Państwa znakomitym moderatorom trzech paneli dyskusyjnych za pomysł, wybór prelegentów i znakomite wykonanie: Fredericowi De Wispelaere, Kamilowi Matuszczykowi i Robertowi Lisickiemu.

Specjalne podziękowania należą się Partnerowi EKMP Fragomen za zapewnienie aż czworga znakomitych ekspertów: Jo Antoons, Hans Benson, Wim Cocquyt i Jez Etherton.

Dziękujemy Komisji Europejskiej za przysłanie nam swoich najlepszych ludzi: Carity Rammus i Helge Kleinwege, a także za wsparcie finansowe.

Kudos dla Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego i Technologii za współpracę przy organizacji pierwszego dnia EKMP. Praca z Państwem to wielka przyjemność.

Dziękujemy ekspertom ZUS za konsultacje i wsparcie merytoryczne. Kraków – Miasto Gospodarz oraz Małopolska – Partner Regionalny EKMP cieszą się, że mogli Państwa gościć i zapraszają częściej.  

15 warsztatów coronaverant opus: Wszystkie bez wyjątku ciekawe i inspirujące – prawdziwa uczta intelektualna.

Do zobaczenia za rok na EKMP 2024 i nieco wcześniej – na Rozgrzewkach – ELMC Warm-Ups.

Wasz Zespół ELMI

Katarzyna, Iza, Katarzyna, Karolina, Marcin, Marek, Stefan

©2022 | All right reserved

designed by mocio.co