◄ Strona główna

PL | EN

Ruszyła rejestracja na siódmą edycję EKMP!

EKMP to największe wydarzenie na temat delegowania pracowników i swobody świadczenia usług w Unii Europejskiej. Kongres to unikalne forum dialogu i wymiany doświadczeń, łączące kilkuset uczestników i prelegentów: biznes, partnerów społecznych, administrację publiczną, przedstawicieli nauki, polityków, organizacje pozarządowe i instytucje zaangażowane w tematykę mobilności pracy i transgranicznego świadczenia usług.

Rejestracja dostępna tutaj.

Prelegenci siódmej edycji EKMP

Wśród kilkudziesięciu mówców, których będzie można wysłuchać podczas tegorocznej edycji, są m.in. Henrik Saugmandsgaard Øe, Tanel Feldman, Davide Vieni, Frederic De Wispelaere, dr Kamil Matuszczyk i wielu innych. Przewodnimi tematami są delegowanie obywateli państw trzecich (TCN) oraz transgraniczne usługi opieki domowej.

Pierwszy dzień – sesja plenarna, Wioska Ekspertów i wieczorne spotkanie

Pierwszy dzień Kongresu to sesja plenarna, poświęcona nowym zasadom świadczenia usług transgranicznych na rynku wewnętrznym. To m.in. wystąpienia gości specjalnych, dyskusje panelowe. Moderatorami dwóch tematycznych paneli w ramach sesji plenarnej są dr Kamil Matuszczyk (Uniwersytet Warszawski) oraz Frederic De Wispelaere (Instytut HIVA).

Sesji towarzyszy Wioska Ekspertów – specjalnie wydzielona strefa, gdzie przedstawiciele biznesu mogą w kameralnej atmosferze spotkać się i porozmawiać ze specjalistami o bieżących problemach i zagadnieniach prawnych i praktycznych. Na zakończenie pierwszego dnia Kongresu odbędzie się wieczorne spotkanie.

Drugi dzień – praktyczne warsztaty

Drugi dzień to cykl praktycznych warsztatów i szkoleń dla przedstawicieli firm i administracji publicznej, prowadzonych przez ekspertów z całej Europy. Warsztaty skupiają się wokół bieżących problemów praktycznych i interpretacyjnych w dziedzinie delegowania pracowników.

Organizatorzy

Organizatorem EKMP jest Stowarzyszenie Europejski Instytut Mobilności Pracy we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii.

Do zobaczenia w Krakowie!

©2022 | All right reserved

designed by mocio.co