Pracodawcy RP popierają Inicjatywę Mobilności Pracy

Przedstawiciele IMP spotkali się z Prezydentem Pracodawców RP -  p. Andrzejem Malinowskim. Rozmowy dotyczyły głosowania nad dyrektywą i współpracy w zakresie promocji polskich usług na wewnętrznym rynku UE.

LOGO-Pracodawcy-RP

 

Przedstawiciele Inicjatywy Mobilności Pracy – Stefan Schwarz oraz dr Marek Benio spotkali się dziś z Prezydentem Pracodawców RP – Panem Andrzejem Malinowskim. Rozmowy dotyczyłynajważniejszego głosowania w Parlamencie Europejskim nad dyrektywą wdrożeniową w sprawie egzekwowania dyrektywy 96/71/WE, które planowane jest na 25 lutego br. Tematem spotkania była także współpraca Pracodawców RP z Inicjatywą Mobilności Pracy w zakresie promocji polskich usług na wewnętrznym rynku Unii Europejskiej.

 

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej wyrazili swoje poparcie dla działań Inicjatywy i gotowość do zaangażowania we współpracę. -Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta będzie początkiem owocnej współpracy stowarzyszenia z kolejną dużą organizacją pracodawców – przyznaje Stefan Schwarz, Prezes Zarządu Inicjatywy Mobilności Pracy. –To ważne, szczególnie w przeddzień najważniejszego głosowania nad dyrektywą wdrożeniową.

 

źródło: inicjatywa.euWróć do listy aktualności