PL EN

Lokalizacja

Kongres odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Ciekawa architektura oraz dogodne położenie obiektu zadecydowały o jego wyborze na kolejną edycję Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy. Otwarte w 2014 roku jest jedną z najbardziej nowoczesnych i prestiżowych lokalizacji kongresowych nie tylko w Krakowie, ale także w Polsce. Mamy nadzieję, że uczestnicząc w naszym spotkaniu będziecie Państwo mogli sami ocenić jego funkcjonalność.

Centrum Kongresowe ICE Kraków spełnia najwyższe standardy organizacji wydarzeń – kongresów, konferencji, spotkań biznesowych i wystaw oraz rozmaitych wydarzeń kulturalnych, jak koncerty, spektakle teatralne i baletowe. Przeszklony foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, czy organiczny dizajn to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że ICE powinien znaleźć się na liście miejsc, które trzeba odwiedzić.

ice-3

ice-4

ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków 30-302
www.icekrakow.com

 

Q Hotel Plus Kraków****

Nowy hotel położony bezpośrednio przy Centrum Kongresowym ICE oraz nieopodal głównych turystycznych atrakcji Krakowa, takich jak Zamek Królewski na Wawelu, Dzielnica Żydowska Kazimierz i Stare Miasto. Dla gości EKMP wynegocjowana została niższa cena pokoju ze śniadaniem 400 zł 300zł (+ 55zł za dodatkową osobę). Prosimy o kontakt w celu otrzymania hasła. Ocena: Znakomity 9,1.

qhotel
ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków
tel. +48 12 333 40 20
www.qhotelkrakow.pl

 

Park Inn by Radisson****

Hotel położony bezpośrednio przy Centrum Kongresowym ICE. W odległości zaledwie 1 km od Wawelu i dzielnicy Kazimierz oraz 2 km od Rynku Głównego. Dla gości EKMP wynegocjowana została niższa cena pokoju ze śniadaniem. Prosimy o kontakt w celu otrzymania hasła. Ocena: Bardzo dobry 8,5.

park-inn
Monte Cassino 2, 30-337 Kraków
tel. +48 12 375 55 55
www.parkinn.pl/hotel-krakow

Jak dojechać?