PL EN

Aktualności

Ważne! Nowy termin IV EKMP

Ważne! Nowy termin IV EKMP

Kraków to niezwykłe miejsce na mapie Zjednoczonej Europy. Już w listopadzie stanie się ponownie stolicą debat o usługach w Unii Europejskiej.
Chcemy poinformować o zmianie terminu IV Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy na 7-8 listopada 2016 roku. Wynika to z faktu, iż data październikowa pokrywa się z sesją plenarną Parlamentu Europejskiego, dlatego aby ułatwić przyjazd wybitnym przedstawicielom instytucji takich jak Komisja i Parlament Europejski, podjęliśmy decyzję o przesunięciu naszego przedsięwzięcia na listopad. Po licznych konsultacjach z zaproszonymi prelegentami, nowy termin został uznany za znacznie bardziej dogodny.

Tegoroczna, już czwarta edycja, zapowiada się na największą z dotychczasowych – spodziewamy się aż ok. 350 gości. Kongres jest zarazem największym w Europie wydarzeniem poświęconym merytorycznym rozmowom dotyczącym delegowaniu pracowników. Niebawem będziemy mogli ujawnić więcej szczegółów na temat tegorocznego programu.

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, które odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie konferencyjnym w Polsce: w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Rejestracja na IV Europejski Kongres Mobilności Pracy rozpocznie się już niebawem! Informację o jej otwarciu prześlemy każdemu, kto zapisze się pod tym linkiem.

Dziękujemy za przesłanie adresu e-mail