logo-ekmp-pl logo-ekmp-pl--small

Wyjątkowe miejsce dla biznesu

Najbliższą edycję EKMP wzbogaciliśmy o wydarzenia towarzyszące dedykowane specjalnie dla przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu obecnych na Kongresie.

Czytaj więcej

Wioska Ekspertów

W pierwszym dniu EKMP uczestnicy mają możliwość umówienia się na krótkie indywidualne konsultacje z ekspertami – przedstawicielami firm doradczych i kancelarii w ramach Wioski Ekspertów – specjalnie wydzielonej strefy, gdzie w kameralnej atmosferze przedstawiciele biznesu mogą spotkać się i porozmawiać ze specjalistami o bieżących problemach i zagadnieniach, związanych z prowadzeniem działalności.

Wioska Ekspertów to miejsce, które umożliwia prawnikom, firmom doradczym i przedstawicielom Partnerów EKMP bezpośredni kontakt ze swoją grupą docelową – osobami, poszukującymi porad i konsultacji w ściśle określonych obszarach, związanych z prowadzoną działalnością.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ. Rezerwacji stanowiska w wiosce można dokonać kontaktując się z Komitetem Organizacyjnym.

PRAKTYCZNE WARSZTATY

W czasach, gdy zmiany postępują coraz szybciej, właściciele i zarządy firm nie mogą pozwolić sobie na ograniczenie swojej aktywności wyłącznie do bieżącego zarządzania. Muszą bacznie obserwować otoczenie, by móc na czas reagować na zmiany zachodzące nie tylko na rynku pracy, ale również w otoczeniu politycznym i prawnym na szczeblu europejskim i krajowym.

Dlatego już po raz szósty, specjalnie dla pracodawców w drugi dzień Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy organizujemy warsztaty, które prowadzą wybitni specjaliści z Polski, Francji, Niemiec i Belgii.

KAMERALNE TARGI DLA BIZNESU

Po raz drugi, Kongresowi towarzyszyć będą również kameralne Targi dla Biznesu. Podczas targów prezentowane są produkty i usługi dedykowane pracodawcom, którzy w ramach swojej działalności delegują pracowników.

Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące usługi doradcze, konsultingowe, rozwiązania informatyczne i logistyczne czy systemy ułatwiające procesy rekrutacji.

Kontakt dla wystawców:
[email protected]
[email protected]

rozwiązania faktycznych problemów

Zarejestrowanych uczestników EKMP zachęcamy do opisania swojego problemu prawnego lub przesłania pytania wybranemu prawnikowi lub ekspertowi. Pytanie lub opis problemu powinno być precyzyjne i dotyczyć konkretnego zagadnienia prawnego. Odpowiedzi udzielane będą podczas warsztatów. Dzięki pytaniom zadawanym przez uczestników warsztaty mają szczególnie praktyczny wymiar. Zachęcamy do przesyłania pytań na adres: [email protected]